Grozā nav produktu
Skip Navigation Links

Krāsas noņemšanas sistēma "COLORIANNE REMOVE COLOR SYSTEM"  – ar skābu bāzi, kas nebojā matu struktūru.

Tātad – kā darbojas krāsas noņemšanas sistēma un kādu rezultātu ar to var iegūt?

Ievadam neliels komentārs par matos esošajiem dabiskajiem pigmentiem, lai izskaidrostu to, kāpēc pēc krāsas noņemšanas sistēmas lietošanas nav iespējams atgūt savu dabīgo matu krāsu, bet iegūtais tonis ir ar dzeltenu vai oranžu nokrāsu.

Dabiskajos matos ir 2 pigmenti – dzeltenais un brūnais. Tumšajos matos ir daudz brūnā pigmenta, bet gaišajos matos tā ir pavisam maz. Matus krāsojot ar pemanednto (noturīgo) matu krāsu tās sastāvs iedarbojas uz matu dabisko pigmentu. Krāsas sastāva iedarbības rezultātā “sadeg” brūnais pigments un “izkūp” dzeltenais, tā vietā atstājot “dominējošo pigmentu”, kas dod BALINĀŠANAS FONU.

Tas var būt sākot no gaiši dzeltenīgas nokrāsas līdz sarkanai – atkarībā no tā, cik tumši ir bijuši dabiskie mati. Vienkāršak sakot – dabiski melnos matos ir sarkanais pigments, brūnos matos – oranžais, gaiši brūnos – oranžais un dzletenais, dabiski blondos matos – no dzeltena līdz bāli dzeltenam, atkarībā no toņa. Pēc matu krāsošanas zem izvēlētā toņa ir šis BALINĀŠANAS FONS. Un tas parādās pēc tam, kad kosmētiskā matu krāsa tiek noņemta ar krāsas noņemšanas sistēmu.


Turpinājumā nedaudz par krāsas noņemšanas sistēmu un tās iedarbību. Krāsojot matus, mēs izvēlamies krāsu atkarībā no vēlamā toņa un matu struktūras. Krāsošanas procesā mats tiek bagātināts ar krāsas molekulām – jo tumšāks tonis, jo krāsas molekulas ir lielākas. Vislielākās krāsas molekulas ir melnajiem toņiem, sarkanajiem – nedaudz mazākas, bet zeltītajiem krāsas molekulas ir pavisma mazas. Krāsas, kuras paredzētas mājas lietošanai, satur ļoti intensīvus pigmentus. Ja mājās mati ir krāsoti ar neprofesionālo krāsu un melnos toņos, turklāt vairākas reizes pēc kārtas, tad krāsas noņemšas sistēma kosmētisko pigmentu pilnībā neizņems. Papildus iesaku veikt blondo mazgāšanu (procedūru neveic mājas apstākļos!!!!). Profesionālajās krāsās pigment ir mazāk, līdz ar to šis ir viens no noteicošajiem faktoriem izvēloties, vai lietot krāsas noņemšanas sistēmu, vai arī blondo mazgāšanu (lietojot balinātāju).

Krāsas noņemšanas sistēma "COLORIANNE REMOVE COLOR SYSTEM"  paredzēta PILNĪGAI  kosmētiskā pigmenta izņemšanai no matiem. Tas nozīmē, ka ar šo krāsas noņemšanas sistēmu nevar padarīt nedaudz gaišākus matus un pa virsu nokrāsot ar citu krāsu. Piemēram – no melniem matiem vēlaties iegūt gaišus šokolādes krāsas matus. Esat uzklājusi krāsas noņemšanas sistēmu un mati pēc pirmās noņemšanas reizes iegūst šokolādes toni ar viegli zeltītu spīdumu. Jūs uzklājat nopirkto krāsu - un gala rezultātā mati atkla ir tik pat melni kā sākumā! Kāpec tā?


Krāsas noņemšanas sistēmu uzklāj pa šķipsnām, atstājot 1 cm no saknēm. Pēc tam uzliek galvā polietilēna cepurīti un silda. Sildīšana krāsas noņemšanas sistēmas molekulām palīdz labāk iekļūt matos un saraut saikni starp kosmētiskos krāsas pigment un matu. Turam 20 – 25 minūtes, pēc tam mazgājot matus ar dziļi attīrošu šampūnu un karstu ūden. 


Skip Navigation Links
PMG Baltic, LLC - All Rights Reserved © 2011-2012